publikováno 19.05.2014

ŠEBKOVICE  -  STUDENEC  4:2 (2:2)

B:  22. (PK) + 38. Chytra, 58. Večeřa, 71. P. Kotačka  -  15. Vrba, 39. Chalupa

ŽK:  4:5

Na podmáčeném trávníku se hrál důrazný fotbal, při kterém se diváci dočkali i více branek. Skóre zápasu otevřel v 15.minutě hostující Vrba, když proměnil samostatný únik po pěkné kolmici mezi domácí stopery. Ve 22. minutě byl faulován ve vápně Kotačka a Chytra ze značky pokutového kopu vyrovnal. Tentýž hráč se zapsal do střelecké listiny ještě jednou, když se při avizované výhodě dokázal v tísni prosadit a poslal domácí poprvé v utkání do vedení. To trvalo jen minutu, protože z následné akce Studenec vyrovnal. Po přímém kopu se přes klubko hráčů nedostal k míči Kuba a Chalupa poslal míč do poloprázdné brány.

Druhý poločas zvládly Šebkovice lépe, přidaly ještě dvě branky a radovaly se ze zisku všech tří bodů. To nejdříve pronikl do šestnáctky Dvořák, nabídl šanci Večeřovi a ten se nemýlil. Na konečných 4:2 pro domácí upravil v 71.minutě Pavel Kotačka, když se k němu dostal ztečovaný míč a tím prostřelil brankáře. V samotném závěru mohl ještě hattrick dovršit Chytra, ale z pokutového kopu trefil jen břevno.