publikováno 25.05.2014

Zasloužená výhra v Přibyslavicích

Přibyslavice - Šebkovice A 0 : 5 (0:2) B: Durda 2x, Roupec Z., Busta, Přibil

Sestava: Kuba - Tržil, Busta, Hrůza(80.Holčapek), Přibil - Chytra (75.Rygl), Roupec Z., Večeřa, Dvořák(60.V.Kotačka), P.Kotačka (35. M.Pecka) - P.Durda(65.Kašpárek)

Domácí začali zápas ve vlažném tempu, a tak se chopili iniciativy hosté. Hned z první vážnější akce v 5.minutě, kdy Roupec prostrčil milimetrovou kolmici za obranu na Chytru, který postupoval sám na golmana, ale trefil jenom tyč, dorážel Durda a hosté šli do vedení. I nadále diktovali tempo hry hosté, útočili po lajnách a dostávali se do šancí. Druhý gol přidal v 35.minutě Roupec, když skvěle trefil přímý kop. V poslední minutě poločasu ještě hosté zahráli nebezpečný roh, balon byl dvakrát zastaven až na brankové čáře, ale gól z toho nepadnul. Do druhé půle vstoupili domácí ve stejně vlažném tempu jako v první půli a úplně přestali běhat, a proto se hosté fotbalem bavili a přidala další branky. Po akci z pravé strany šebkovičtí vykombinovali domácí obranu a Dvořák našel ve vápně Durdu, který podruhé zavěsil. Chvíli na to mohl hattrick završit Durda, ale jeho prudká hlavička skončila jen na břevně. Na 0-4 zvyšoval v 70.minutě Busta po hezké kombinaci s V.Kotačkou. V 75.minutě vybojoval Kašpárek balon při napadání domácí obrany, ale tváří v tvář gólmanovi nedal. To v 80. minutě po další hezké kombinaci pečetil na konečných 0-5 Přibil.