B:  6. Chytra, 16. Durda, 34. Z. Přibil, 85. Hrůza - 10. Karásek, 40. Buchta

D:  50

ŽK:  4:2

ČK:  1:1  (43. Tržil - 84. Svoboda)

V tomto zápase již víceméně o nic nešlo a tak se hrálo v poklidnějším tempu. Hosté byli v prvním poločase nebezpeční při svých útocích, kterým vždy předcházela přesná přihrávka za obranu a domácí si své šance vytvářeli přečíslením. Vše podstatné se udalo v první půli - už v 6.minutě otevřel skóre šebkovický Chytra, na čež o 4 minuty později odpověděl hostující Karásek a vyrovnal na 1:1. Pak následovala pasáž, ve které byli domácí aktivnější a díky brankám Durdy a Zdeňka Přibila se dostali do dvoubrankového vedení. V závěru poločasu se ke slovu dostali ještě jednou hosté, když tečovanou střelou snížil Buchta.

Druhý poločas hráli Šebkovice v oslabení o jednoho vyloučeného hráče a tak se museli soustředit na obranu. Bystřičtí ale přesilovku nevyužili, hrálo se bez šancí na obou stranách. Konečnou podobu výsledku dal v 85.minutě domácí Hrůza, když potrestal zbytečné vyloučení na druhé straně z následného trestného kopu.