TJ Vladislav - Šebkovice  5 : 2  (2:1)

B: 40. Pecka M., 80. Durda P.

D: 250

Sestava: Klubal K. - Přibil Z., Busta K., Pecka M.(Jeleček M.), Hrůza P.(85.Holčapek J.) - Chytra M., Večeřa D., Roupec Z., Dvořák Š., Kotačka P. (35. Kašpárek D.) - Durda P.

Utkání začalo pozvolným oťukáváním obou soupeřů, přesto první okénko se objevilo v obraně Vladislavi. Šebkovický Chytra postupoval sám na brankáře, ale místo zakončení zvolil přihrávku na Durdu do ofsajdu. To na druhé straně v hraniční ofsajdové situaci proklouznul domácí útočník a překonal Klubala poprvé. Následovala pasáž nepřesných nákopů. Ve 20. minutě si dávali přednost hostující obránci a toho využil domácí útočník a zvýšil na 2-0. Šebkovičtí zkoušeli tvořit hru, ale to se jim moc nevedlo, domácí spoléhali na rychlé brejky. Do poločasu snížil výstavní střelou skoro z půlky hřiště Pecka.
Do druhé půle vstoupili lépe domácí a to znamenalo zvýšení vedení na 3-1. V 79.minutě uvadly všechny naděje na dobrý výsledek. Po střele z vápna už vedli domácí 4-1. Hned vzápětí korigoval hostující Durda po centru zprava na 4-2. Ale poslední slovo měli domácí. Minutu před koncen upravil na konečných 5-2 po centru do neúplné obrany domácí útočník.

ŽK: 5 - 4