poslední zápas sezóny s Křižanovem

publikováno 16.06.2014 (aktualizováno 24.06.2014)

ŠEBKOVICE  -  KŘIŽANOV   1:0 (0:0)

B:  49. Durda

ŽK:  3:3

D:  100

Šebkovice nastoupily do posledního utkání sezóny proti Křižanovu, který potřeboval vyhrát aby se zachránil v soutěži, v ne zcela optimální sestavě. Chyběli jim tři hráči základní sestavy a tak celá jejich hra postrádala živější náboj. Hosté se snažili, ale první poločas se diváci branky nedočkali. Ve druhé půli měli domácí tři tutovky, to Hobza a Durda pohrdli šancí a po křižné přihrávce netrefili odkrytou bránu hostí, a průnik Chytry vyrazil brankář. Křižanovští pak v nervózním závěru nastřelili břevno domácí svatyně. O osudu utkání tak rozhodla jediná branka, kterou vsítil v úvodu druhé půle nejlepší domácí střelec této sezóny - Petr Durda.

Zápas byl důležitý na dálku i pro šebkovické béčko, které při tomto výsledku čekalo na výsledek ze Starče. Ta naštěstí pro ně vyhrála, zachránila se tak v soutěži právě na úkor Křižanova a šebkovická rezerva se díky těmto dvěma výsledkům rovněž udržela ve své okresní soutěži. Na postup "áčka" to sice těsně nestačilo, ale i tak je v Šebkovicích důvod k radosti.

Šebkovice:

Kuba - Tržil, Pecka, Hrůza, Kašpárek - Chytra (89. Říha), Večeřa, Dvořák, Přibil - Durda, Hobza (70. Jeleček)