publikováno 25.08.2014

ŠEBKOVICE  -  DUKOVANY   4:1  (2:0)

B:  7. Dvořák, 37. Chytra, 78. Busta (PK), 90.+2 Kotačka  -  65. Černý

ŽK:  1:4

Šebkovice začaly letošní sezónu zcela opačně než tu předchozí a tak ztráta bodů s dalším nováčkem soutěže už by byla na pováženou. Skóre zápasu otevřel v 7.minutě šebkovický Dvořák, když si naběhl ve vápně na centr Kotačky. Hosté pak branku domácích ohrozili v 16.minutě, ale míč skončil na břevně špatně vyběhnutého golmana. Poločasový výsledek stanovil ve 37.minutě Chytra, když dorážel do prázdné branky míč, který mu nešťastně pro svůj tým sklepli k nohám obránci hostí. Snížení se Dukovany mohly dočkat v 41.minutě, když se valili na osamoceného Kubu hned tři hráči, ale zakončující útočník sice brankáře překonal, ale branku těsně minul.

Zkorigování výsledku se ale hosté dočkali v 65.minutě, když úspěšnému střelci Černému i tentokrát značně pomohli šebkovičtí zadáci a i jemu vlastně na ten gól přihráli. Dukovanům pak narostla křídla a byli hodně nebezpeční, hlavně po standartních situacích. Vítr z plachet jim vzala 78.minuta, kdy byl v brejku ve vápně faulován Durda a Busta se z penalty nemílil. Když už se čekalo na závěrečný hvizd rozhodčího, vyslal ještě na steč Roupec Kotačku, který obhodil vyběhnutého brankáře a tak upravil na konečných  4:1.