R:  Krejčí

ŽK:  3:3

ČK:  1:0 (30. Pecka)

D:  100

Šebkovičtí do zápasu vlétli a hned v první minutě mohli skórovat, ale nepodařilo se jim upřesnit vyražený míč brankářem. Domácí pak diktovali tempo hry, hosté se k první střele dostali až v 15.minutě. Ve 25.minutě se měnilo skóre utkání, ale paradoxně na druhé straně, když nezaviněný střet před hranicí šestnáctky posoudil sudí jako penaltový a Stonařov se pohodlně ujal vedení. Šebkovice byly v tu chvíli značně rozhozeni, zbytečný zákrok Pecky na půlící čáře znamenal po druhé žluté kartě vyloučení a domácí od 30.minuty hráli oslabeni. Toho hosté využili a druhou střelou, která se nejprve odrazila od břevna, a následnou přesnou dorážkou zvýšili na dvoubrankový rozdíl. Ještě do přestávky vyšel ale Šebkovicím brejk, na jehož konci byl Durda a snížil na poločasových 1:2.

O pauze se domácí uklidnili a ve druhém poločase předváděli i v deseti lidech lepší fotbal, hosty takřka k ničemu nepustili, vytvářeli si šance a bylo otázkou času, kdy prolomí střeleckou smůlu. V 60.minutě ji měl ještě Busta, když penaltu nedal, ale v 71.minutě se ze značky pokutového kopu tentokrát Durda nemýlil. Šebkovičtí byli nadále aktivní, cítili šanci a chtěli v domácím prostředí naplno bodovat a to se jim po zásluze povedlo, když v samotném závěru zápasu pečetil Durda svůj hattrick a zajistil všechny body pro domácí.