Radostín

publikováno 29.09.2014

~RADOSTÍN N. O. – ŠEBKOVICE 2:4

Ve fyzicky náročném zápase se hosté prezentovali velmi dobrým výkonem. Hosté si šli za ziskem tří bodů, což jim lehce nervózní Radostín zbytečně umožnil. Ve 25. minutě vyrazil ostrou střelu Dupal ke Kotačkovi, který dorážel do prázdné branky. Ve 28. minutě přišla velmi sporná situace, sudí pískl penaltu, kterou hosté trestuhodně zahodili, když ji Dupal vyrazil. „Podle mě vůbec žádná penalta nebyla,“ čílil se trenér Radostína Vladimír Šíma.

Po přestávce se chtěli domácí zvednout, ale hned inkasovali z kopačky Komárka. Se snížením sice po pěkné akci přispěchal Lukáš Kozel, ale po nešťastném vlastenci se utkání už jen dohrávalo. „Šebkovice jsou na tom rychlostně velmi dobře, připravovali jsme se na to, ale opět nás přehrály z křídelních prostor. Myslím si, že jde o jeden z nejlepších týmů I. B třídy,“ vyzdvihl Šíma svého soka.

Góly: 55. L. Kozel, 79. Láznička – 25. Kotačka, 51. Komárek, 63. vlastní, 76. Přibyl. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba - Večeřa (86. Uhlíř), Busta, Pecka, Hrůza - Chytra (80. Přibil Vl.), Komárek, Roupec, Přibil Zd., Říha (64.Kašpárek) - Kotačka P.