ŠEBKOVICE  -  MĚŘÍN   4:1 (2:1)

B:  22. + 71. Kotačka, 33. vlastní, 84. Komárek  -  40. Doležal (PK)

ŽK:  1:5

ČK:  0:1 (72. Kružík)

Do Šebkovic přijel k prestižnímu utkání vedoucí Měřín, ale neměl to tak jednoduché, jak si možná před začátkem myslel. Za celý první poločas nevystřelili hosté na branku, to domácí byli na druhé straně produktivnější. Skóre zápasu otevřel ve 22.minutě Kotačka, když se najednou ocitl sám před šestnáctkou a jeho střela skončila v síti. O jedenáct minut později pronikl do vápna důrazný Dvořák, předložil míč před prázdnou bránu k dorážce, u které byl o chviličku dříve měřínský bek než domácí Chytra a bylo to 2:0. Hosty dostala do hry až ve 40.minutě penalta, kterou proměnil Doležal.

Do druhé půle nastoupili Měřínští pochopitelně aktivněji, k ohrožení domácí svatyně se dostávali převážně jen po rohových kopech. Mimo to měli i jediné dvě slibné střely, které ovšem Kuba pokaždé vytěsnil. Hra se postupně opět vyrovnala a i Šebkovice měly možnost pokutového kopu. Ten Kotačka sice neproměnil, ale chuť si spravil za nedlouho, když využil avizovanou výhodu, obešel brankáře a upravil na 3:1. Za předchozí zákrok musel po druhé žluté kartě předčasně pod sprchy hostující Kružík a Měřín dohrával v deseti. To běžela 72.minuta, od té chvíle už zase byli lepší domácí. Výsledek duelu pečetil v 84.minutě Komárek, když na půlce vypíchl soupeři míč a samostatný únik k radosti všech domácích fandů zakončil přesně k tyči. Hostům v závěru zápasu začaly "téct nervy" a na hřišti bylo k vidění několik zbytečně nebezpečných zákroků, o čem svědčí i počet karet. To ovšem Šebkovicím radost ze zisku tří bodů po vysokém vítězství nad favoritem skupiny nakonec nezkazilo.