publikováno 13.10.2014

ŠEBKOVICE  B  -  ROKYTNICE   2:3 (2:1)

B:  39. Václav Říha, 42. Zdeněk Eberl  -  8. Marián Vahila, 52. + 70. Jan Syrový

ŽK:  3:4

Šebkovická rezerva pokračuje bohužel v bezbodových utkáních, ale tentokrát si minimálně bod zasloužila. Doplatila na neproměňování velice slibných šancí, kterých měla v zápase více než soupeř. Hned tu první spálil v 7.minutě domácí Hobza, když při obstřelování brankáře těsně minul. Při následném protiútoku udělali šebkovičtí zadáci v čele s brankářem několik kiksů a hostující Vahila pohodlně skóroval do prázdné branky. Po úvodním náporů favorizovaných hostů se hra vyrovnala, v závěru půle pak dokonce hosté zcela polevili a dovolili Šebkovicím otočit skóre utkání, když v rozmezí tří minut dovršili obrat Říha s Eberlem.

Hosté se pochopitelně nechtěli spokojit se ztrátou bodů na půdě posledního celku tabulky, a když přežili i ty nejvyloženější šance domácích, udeřili oni. Nejprve Syrový v 52.minutě vyrovnal a v 70. minutě se štěstím doklepal míč do sítě podruhé a pečetil na konečných 3:2 pro Rokytnici. Ta byla nakonec ráda, že těsný náskok udržela až do konce.