Originál kolekce na Zoot.cz

Studenec

publikováno 06.11.2014 (aktualizováno 14.11.2014)

STUDENEC – ŠEBKOVICE 0:2
Hosté se ujali vedení hned ze druhé šance. V 6. minutě otevřel skóre rybičkou z malého vápna Chytra. Šebkovice měly
po zbytek poločasu převahu. Druhé dějství začali domácí náporem. Studenec měl až do 75. minuty šest možností
vyrovnat, ale bez gólového efektu. Pak přišel pokutový kop soupeře, který Chytra se štestím proměnil a upravil tak
na konečných 0:2. V závěru utkání šel ještě sám na domácího brankáře Přibil V., Kotačka a Říha a ani jeden znich nevyzrál na brankáře.
Góly: 6. a 75. Chytra (PK). Rozhodcí: Bílek. ŽK: 3:2. CK: 1:1 (66. M. Mrňa – 66. Pecka) Diváci: 60. Poločas: 0:1.
 Šebkovice: Kuba – Pecka, Busta, Hrůza, Večeřa, Chytra (90. Pitour), Roupec, Z. Přibil, Kotačka, Dvořák