publikováno 29.03.2015

Jakubov - Šebkovice B 2:1 (1:0)

B: Pacas 2x - Zikmund

S: Jan Pitour - Luboš Pecka, Josef Fejta, Josef Holčapek, Pavel Tržil, Ondřej Netík (53. David Kašpárek), Lukáš Říha, Tomáš Klubal (57. Martin Rygl), Václav Říha, Aleš Kotačka, (72. Stanislav Zikmund), Štěpán Dvořák

Do prvního jarního utkání vstoupili lépe hostí a už v 10. minutě mohli jít do vedení, když po nedoruzumění domácí obrany s brankářem byl na velké vápně osamocený Dvořák, bohužel trefil pouze padajícího Klímu. Další dobrou příležitost ke skórování měl Kotačka, ale jeho hlavička šla těsně nad břevno. V 20. minutě udeřili domácí, kdy Pacas se obtočil okolo obránce a z úhlu trefil přesně k tyči. Poté se hra vyrovnala a šance byly k vidění na obou stranách. Nepřesnost útočníků a výborné zákroky obou brankářů určili poločasový stav 1:0 pro domácí.

Do druhé půle opět vstoupila lépe hostující rezerva Šebkovic, ale vždy skončila na výborně chytajícím Klímovi. Po několika velkých šancí hostí přidali na obrátkách i domácí a po sérii rohových kopů se hlavou prosadil po druhé v zápase Pacas. V závěru zápasu šebkovičtí dokázali pouze snížit Zikmundem, který propasoval míč za brankovou čáru střelou schovanou za obráncem. Navíc se hosté nezmohli a tak první tři jarní body zůstali na hřišti produktivnějšího Jakubova.