Bystřice B

publikováno 13.04.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

ŠEBKOVICE – BYSTŘICE B 8:0

Úvod nasvědčoval tomu, že na hřišti bude dominovat hostující mužstvo. Bystřice nepůjčila první tři minuty soupeři míč, ale pak jej na půlce vypíchli domácí, podnikli rychlý protiútok, na jehož konci byl Dvořák – 1:0. Obraz hry se v prvním poločase nezměnil. Hosté měli nadále více ze hry a Šebkovicím vždy chyběla přesná finální přihrávka. Chleba se lámal v úvodu druhé půle. Nejdříve měli gólovku na kopačce Bystřičtí, ale Kubu neprostřelili. Na druhé straně takřka vzápětí zaúřadoval domácí Štveráček a dvěma góly v rozmezí dvou minut nastartoval nevídaný brankostroj. Hra se zcela obrátila. Na rozdíl čtyř branek upravoval v 70. minutě Jiří Roupec. Bystřická rezerva po této brance rezignovala a Šebkovicím vycházelo, na co sáhly. O zbytek branek se postarali střídající Václav Říha s Ryglem, když si oba připsali po dvou brankách a hosté tak odjížděli s nezaslouženou a krutou porážkou. Góly: Štveráček 2, V. Říha 2, Rygl 2, Dvořák, J. Roupec. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Sestava: Kuba - Kašpárek, Procházka, Hrůza, Přibil - Chytra, Večeřa, Dvořák ( Rygl M.), Štveráček, Kotačka P. - Roupec J.(Říha V.)