B:  14. Roupec, 22. vlastní, 61. Štveráček, 77. Chytra - 29. Pavlas (PK)

ŽK:  1:5

ČK:  0:1 (63. Roštinský)

D:  60

Šebkovice zatím na jaře bodují jen na domácím hřišti a stalo se tak i tentokrát s Křovím. Zápas nabídl množství šancí na obou stranách. Hned během prvních pěti minut spálily obě mužstva vyložené šance. O úvodní branku se postaral ve 14.minutě domácí Roupec, když po rohovém kopu vyslal na bránu hostí nechytatelnou střelu. Ve 22.minutě to už bylo 2:0, to šebkovický Dvořák zabojoval, poslal na poslední chvíli míč od lajny před branku, kde už byli jen dva hostující hráči, kteří se "nedomluvili" a byl z toho ukázkový vlastenec. Křoví se ve 29.minutě dočkalo snížení po proměněné penaltě za nastřelenou ruku.

Ve druhém poločase pak mohli hosté i vyrovnat, ale ve dvou po sobě jdoucích příležitostech trefili pouze břevno a tyč. Udeřilo tak na druhé straně - běžela 61.minuta, když si Kotačka připsal druhou asistenci, na jeho centr si naskočil Šrveráček a zvýšil na 3:1. V zápětí se dotalo Křoví do deseti, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Roštinský. Početní výhodu využili šebkovičtí už jen jednou, když na konečných 4:1 upravil v 77.minutě Chytra po narážečce s Dvořákem.