Nové Syrovice

publikováno 27.04.2015

Nové Syrovice - Šebkovice B 3:0 (0:0)

S: Kuba - Pecka L. (46. Kotačka P.), Fejta, Tržil, Holčapek - Zikmund (65. Rygl), Dvořák, Říha L., Říha V. - Durda, Kašpárek

V souboji prvního a posledního týmu tabulky okresní přeboru se hrálo dle papírových předpokladů. Domácí ihned od začátku zatlačili hosty na vlastní půli a dostávali se ke střeleckým příložitostem, často však mířili mimo tři tyče. Hosté se k ohrožení domácí brány nedostali téměř vůbec.

Druhá půle začala stejně jak skončila první - domácím tlakem. První gól utkání vstřelil hostující Rygl, ale rozhodčí pro údajnou ruku branku neuznal. Pár minut poté se dočkali i domácí, kdy domácí útočník obešel brankáře, přihrál na penaltu domácímu ostrostřelci a ten se do odkryté brány nemýlil. Druhá branka nenechala na sebe dlouho čekat. Krásným přímým kopem zvýšil Dubský na rozdíl dvou branek. Třetí branku přidali domácí v 83. minutě. Miroslav Sosnar obešel Kubu a ve skluzu a s pomocí Tržila dostal míč do sítě a tím završil zápasové skóre na 3:0.