ŠEBKOVICE  -  RADOSTÍN   5:0 (1:0)

B:  32. + 86. Durda, 50. + 60. Štveráček, 75. Říha

ŽK:  1:2

D:  80

V prvním poločase diváci moc brankových příležitostí neviděli. Skóre zápasu otevřel až po půlhodině hry domácí Durda, když na vápně přebral přihrávku, obešel brankáře a dával do prázdné branky.

Vše podstatné se tak událo až v půli druhé, kdy se podařilo Šebkovicím vstřelit čtyři branky. Hosté takřka brankáře domácích neohrozili. O další dvě branky se postaral Šveráček, který zužitkoval během deseti minut přesné centry od svých spoluhráčů. Na 4:0 zvyšoval po pěti minutách svého pobytu na hřišti střídající Říha. Radostín držel nad vodou Dupal, když vytáhl několik povedených zákroků, dokonce vyrazil penaltu, ale z následného rohu přeci jen inkasoval, když dorážkou pečetil výsledek opět Durda.