Třebelovice

publikováno 12.05.2015

Třebelovice - Šebkovice B 3:0 (2:0)

S: Jakub Kuba - Pavel Tržil, Josef Fejta, Vít Beroun, Josef Holčapek - Luboš Ryvola (46. Luboš Pecka), Pavel Kotačka, David Večeřa, Zdeněk Eberl (61. Petr Durda), Václav Říha - Lukáš Říha (67. Milan Pecka)

S podporou silného větru začali první půli domácí a měli více ze hry. Už v 8. minutě se dostali Třebelovice do vedení z přímého kopu, kdy na přesnou hlavičku měl dostatek času Šplíchal. Za dalších 10. minut už to bylo 2:0. Pomezní sudí neodmával jasný ofsajd, ze kterého pak byla penalta a Jurka na dvakrát překonal Kuby. Hosté se snažili prosadit, ale pozorná domácí obrana jejich průniky vždy zastavila.

Ve druhé půli se hosté hnali ke steči třebelovické branky, měli více ze hry a vytvořili si i několik šancí. Durda vrátil zpět Kotačkovi, ten ale v dobré pozici vysoko přestřelil. Z pěkné kolmice za obranu nastřelil Václav Říha jen tyč Nesibovi brány. Hosté měli několik standartních situací, ale nedokázali je využít. Otevřená šebkovická obrana dávala možnost domácím k rychlým protiútokům a nebezpečné šance na kontě domácích přibývali. Po jednom z rychlých brejků zvyšoval na 3:0 do prázdné brány Černý. Hostující tým se poté dožadoval odpískání pokutového kopu za ruku, píšťalka rozhodčího však zůstala němá. Šebkovickým se podařilo vsítit branku, ale po chybném a nejistém výroku pomezního nebyla pro ofsajd uznána. Poslední šanci na zkorigování výsledku měl Tržil, ale jeho hlavičku si u přední tyče pohlídal dobře chytájící domácí brankář Nesiba.