B:  31. Lukáš Říha, 47. Vladimír Přibil - 16. 50. 54. Tomáš Kuchařík, 42. 87. Lukáš Rygl

R:  Kuba

ŽK:  0:0

D:  30

I když se v Šebkovicích nehrál moc pohledný fotbal, na nedostatek šancí si diváci stěžovat nemohli. Hosté jich měli o něco víc a podle toho vypadal i výsledek prvního poločasu. V 16 minutě hostující rozehrávali trestný kop a Kuchařík otevřel skóre. V 31 minutě se blýskl Lukáš Říha svým průnikem po pravé straně se zakončením do šibenice. Na konci poločasu si hosté vzali vedení zpět Lukášem Ryglem, který vyhrál souboj s brankářem mimo vápno a zakončil do prázdné brány. Hned na začátku druhé půle se podařilo domácím vyrovnat Přibilem po pěkné kombinační akci. To už ale bylo od domácích, co se týče gólů, vše. V 50 a 54 minutě dal Kuchařík 2 góly a zkompletoval hatrick. A na konci zápasu ještě korigoval Lukáš Rygl svým druhým gólem v zápase. Šebkovice tak opět vyšly na prázdno.