B:  34., 46., 55. Chytra, 29., 79. Durda, 67., 87. V. Říha, 39. P. Kotačka

R:  Jan Svoboda

ŽK:  2:3

D:  50

Šebkovice si na svém hřišti opět s chutí zastřílely. Z počátku to tak sice nevypadalo, obě mužstva si zvykala na rychlý mokrý trávník. Během úvodní půlhodinky se nepodařilo přesně při dvou pokusech zamířit domácímu Durdovi, na druhé straně zahrozili i hosté ze standartních situací, ale Pitour byl vždy na svém místě. Ve 29.minutě se už ale poprvé v zápase trefil Durda po nezjištné přihrávce Chytry a nastartoval šebkovický brankostroj. Chytra byl i u druhé branky, když si sám postavil míč a z trestného kopu z poza šestnáctky mířil přesně. Ještě do poločasu se nadechl k velkému sólu od půlící čáry Večeřa,  na konci jeho akce byl Pavel Kotačka a bylo to o tři branky.

Hned po příchodu z kabin začali Šebkovice na hřišti úřadovat a po několika dorážkách to byl opět Chytra, který vzal hostům vítr z plachet - 4:0. Hosté po zbytek zápasu už nekladli větší odpor, za zmínku stojí jen nastřelené břevno z jejich ojedinělého útoku a pár dalekonosných střel, které Pitour pokaždé vytěsnil. Domácí nadále v klidu kombinovali a stříleli další branky. V 55.minutě se otevřela obrana Martinu Chytrovi a ten završil hattrick. Druhou branku v zápase si připsal domácí kanonýr Durda a vysokou výhru dvěma góly pečetil střídající Václav Říha.

"Dnes předčila soupeře naše záloha v kombinační hře a zasloužila se prakticky nejvíce o nastřílené branky. Chtěl bych vyzvednout hru Martina Chytry a Davida Večeři, kteří podle mého názoru odehráli super zápas." - zhodnotil výkon Šebkovic hráč utkání Pavel Kotačka.

Hráči utkání:  P. Kotačka, Chytra - Mrkvica