Úvod » B - tým » Zápasy

Kojetice

publikováno 10.08.2015

ŠEBKOVICE  B  -  KOJETICE   8:0  (4:0)

B:  5. + 29. Černý, 35. + 66. (PK) Hobza, 37. V. Přibil, 72. V. Říha, 87. L. Pecka, 90. Uhlíř

R:  Kudlík Pavel

ŽK:  1:1

ČK:  0:1 (88. Janík)

Šebkovická rezerva vstoupila po sestupu z okresního přeboru do nové sezóny vítězně a hned z toho byl v derby pro Kojetice ostudný debakl. Skóre zápasu otevřel svými dvěma brankami navrátilec do šebkovické sestavy Radek Černý. Již v 5. minutě se trefil přesně z hranice velkého vápna, druhou branku přidal z trestného kopu. V prvním poločase se hrál ještě aktivní fotbal, v němž přidali s chutí střílející domácí další dvě branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Zvýšit skóre mohl za domácí Zikmund, jehož střela otřela spojnici břevna a tyče a také dvakrát Hobza, který ale brankáře nedokázal prostřelit. Gólu se dočkal až v 35. minutě. O dvě minuty nato po rychlém brejku servíroval Hobza před prázdnou bránu a Přibil nabídku neodmítl.

Do druhé půle vstoupili domácí vlažně a vlivem mnoha špatných přihrávek nedokázali oslabené hosty, po odstoupení zraněného hráče, dostat pod větší tlak. Brankový účet rozšířil Hobza, který proměnil pokutový kop v 66. minutě. Poté už opět domácí zpřesnili kombinaci a přidali další branky. Z úhlu se trefil přesně v 72. minutě Říha. Sedmou branku přidal z odraženého míče Pecka a v samém závěru zápasu uzavřel skóre zápasu nevídaným způsobem, alá krtek, Uhlíř. Svůj tým navíc oslabil v 88. minutě kojetický Janík, který za kritiku rozhodčího dostal červenou kartu.

Šebkovice:

Pitour - Tržil, Fejta, Kotačka A., Holčapek - Pecka L., Zikmund, Černý (60. Rygl M.), Netík (70. Říha V.) - Hobza, Přibil V. (72. Uhlíř)

Kojetice:

Sochor - Barák, Krula, T. Svoboda (1. Otto), Ujčík - Sedlák, Novotný, J. Svoboda, Janík - Lampíř, Šimek