Rapotice

publikováno 11.08.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

RAPOTICE – ŠEBKOVICE 0:3
Domácí byli od začátku lepší, ale tři šance nevyužili. Poté tlak opadl a udeřilo na druhé straně. Po rohu si Rapotičtí nepokryli Václava Říhu a hosté šli do vedení. Další rána přišla pro hostitelský celek ve 31. minutě, kdy byl nesmyslně vyloučen kapitán Milan Laš. Domácí se ve druhém poločase snažili i v deseti s výsledkem něco udělat. Byli bojovnější a vytvářeli si šance. Ovšem Slabý, který z úhlu postupoval sám na Kubu, šebkovického brankáře neprostřelil. V 73. minutě byl ve vápně hostí stažen Petr Matoušek, ale sám postižený penaltu neproměnil. Rapotice v závěru otevřely hru a po brejku inkasovaly z kopačky Chytry podruhé. Ihned po rozehrávce se hostitelé dopustili chyby, kterou potrestal šebkovický Rygl a upravil tak na konečných 0:3.
Góly: 12. V. Říha, 85. Chytra, 86. Rygl. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 1:4. ČK: (31. Milan Laš). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Rapotice: Soustružník – Opálka, Jašek, Škorpík, Stehlík (46. Tesař), Sobotka (30. Chatrný), Nedvěd, P. Matoušek, Milan Laš Milan, Slabý, Švarc. Šebkovice: Kuba – Pecka, Kašpárek, Z. Přibil – Chytra, V. Říha (89. T. Kotačka), Štveráček, Roupec, Dvořák – Rygl, Durda (87. Zikmund).