publikováno 17.08.2015

Heraltice - béčko 1:3 (1:2)

B: 7. Hobza, 17. Hrůza, 70. Holčapek

S: Pitour - Holčapek, Hrůza, Fejta, Tržil - Pecka L., Černý (75. Uhlíř J.), Říha L. (89. Bílek), Zikmund - Hobza, Svoboda (85. Uhlíř M.)

V druhém podzimním kole zavítala rezerva šebkovic na půdu Heraltic. O hřiště se nejednalo, bylo to suché strniště, tvrdé jak beton a o rovnosti nemůže být vůbec řeč. Na tomto terénu bylo jasné, že se nebude hrát fotbal, ale kopaná. Hosté se dostali do vedení už v 7. minutě když se individuálně prosadil Hobza. Vyrovnat mohli domácí chvíli na to, ale trefili pouze konstrukci branky. V 17. minutě to bylo už 0:2, kdy Černý přesně našel z přímého kopu hlavu nepokrytého Hrůzy. Poté se hra odehrávala spíše mezi vápny s občasnými šancemi na obou stranách. Domácí snížili chvíli před koncem prvního poločasu. Po špatné rozehrávce se z ofsajdové pozice prosadil domácí Příhoda.

Ve druhém poločase se předvedená hra obou týmů nezlepšila, ale k vidění bylo několik šancí na obou stranách. Definitivní pojistku přidal v 70. Holčapek, který svou opakovanou střelou zpoza vápna rozvlnil síť Krulovi brány. Poté se domácí vrhli do útoku a svou důraznou hrou se dostávali ke střelám, které ovšem na Pitourovu bránu nemířily nebo jim chyběla razance a přesnost. Zvýšit skóre mohli hlavou Tržil a Zikmund, ale osamoceni nezamířili přesně.

Na velmi těžkém terénu si tak šebkovické béčko odvezlo cenné tři body.