Dukovany

publikováno 25.08.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

DUKOVANY – ŠEBKOVICE 1:1
Derby začali lépe domácí. Dukovany úvodní tlak přetavily ve vedoucí branku Koníře, který dorazil prudkou střelu Vystrčila. Poté se hra vyrovnala a oba týmy si vytvořily několik šancí, které ale zůstaly nevyužity. Jak první poločas skončil, tak druhý začal. K vidění bylo několik brankových příležitostí na obou stranách, ovšem bez gólového efektu.

Hosty v 81. minutě sice oslabil vyloučený Dvořák, ale to nemělo na další vývoj utkání vliv. Právě naopak měly více ze hry Šebkovice, které vyrovnaly střelou Štveráčka. Divácky atraktivní duel tak skončil zaslouženou dělbou bodů.
Góly: 9. Koníř – 88. Štveráček. Rozhodčí: Jakub Rosický. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (81. Dvořák). Diváci: 161. Poločas: 1:0. Dukovany: Boreš – Němec, Kunc, Jílek, Traxler (76. Miroslav Křišťál) – Sedláček, Vystrčil, Koníř, Fojtášek (66. Macháček) – J. Černý (90. Jelínek), Pislcajt. Šebkovice: Kuba – Kašpárek, A. Kotačka, Dvořák, Z. Přibil – Chytra (88. Holčapek), Štveráček, Roupec, Zikmund (82. Hrůza), V. Říha – Rygl.