Úvod » B - tým » Zápasy

Čáslavice B

publikováno 30.08.2015

Čáslavice B - Šebkovice B 1:1 (1:0)

B: Kopl - Hobza Jan

S: Pitour - Pecka L., Tržil, Fejta (72. Roupec M.), Holčapek - Zikmund, Říha L. (86. Uhlíř), Svoboda R. (82. Ryvola), Havel - Hobza J., Svoboda J. (50. Hobza M.)

Do derby zápasu vstoupili domácí lépe a ihned od začátku diktovali tempo a byli lepším týmem. Hostům se nedařila rozehrávka a důležité souboje ve středu hřiště vyhrávali domácí. první branku vstřelil v 19. minutě Hakl když si naběhl mezi obránce a střelou z první zamířil přesně mezi tři tyče Pitourovi branky. Domácí nepolevovali a dál si vytvářeli brankové příležitosti, které ovšem skvěle zneškodnil šebkovický brankář.

Do druhého poločasu už hosté vstoupili lépe a měli mírnou herní převahu, ovšem větší šanci ke skórování jim domácí pozorná obrana nepovolila. Čáslavice hrozili z rchlých brejků a opět musel několikrát své dovednosti předvést Pitour. Slabší chvilku si vybrala domácí obrana v 75. minutě když domácí stoper netrefil dobře míč a po přihrávce od svého bratra se pohotově prosadil Jan Hobza. Vedení si zpět mohli vzít domácí v 80. minutě kdy z voleje mířil Kopl do šibenice, ale Pitour konečky prstů míč vytěsnil na rohový kop. další šnace se už v zápase neobjevili a tak si celkem šťastně šebkovická rezerva odvezla jeden bod za remízu.