Radostín

publikováno 01.09.2015

ŠEBKOVICE  -  RADOSTÍN  2:3 (2:2)

B:  36. V. Říha, 40. J. Rygl  -  26. D. Toman, 44. S. Berka, 87. J. Kozel

R:  Kůrka

ŽK:  1:4

D:  150

Šebkovice si v tomto zápase vybraly den blbec a tentokrát na své neproměňování šancí už doplatily. Od samého začátku se hrál oboustranně útočný fotbal, v němž bylo k vidění několik vyložených šancí. Už ve 3.minutě orazítkoval domácí Říha tyč a odstartoval přehlídku neproměněných šancí domácích. Ti sice nastoupili v poslepované sestavě, ale i tak si šancí vytvořily dostatek. Jenže udeřilo na druhé straně, to když zachoval chladnou hlavu v brejkové situaci hostující Toman a poslal svůj celek do vedení. Domácím se pak podařilo díky brankám Říhy a Rygla otočit průběžný stav ve svůj prospěch a v tu chvíli měli jasně navrch. Těsně před odchodem do kabin využili ale hosté výhody rohového kopu a začínalo se znovu.

Druhý poločas už tolik brankových příležitostí nenabídl. Obě mužstva čekala na chybu soupeře. Zlom nastal v 73.minutě, kdy pohrdl šebkovický Štveráček penaltou a přestřelil. Domácí se tlačili dál do útoku, ale branka nepřicházela. Když už to vypadalo, že se budou body dělit, udělal jinak bezchybný Kuba chybičku, naservíroval nepřesným výkopem míč k hostujícímu Kozlovi, který šanci přelobovat vyběhnutého brankáře zužitkoval dokonale a v 87.minutě zařídil všechny tři body pro Radostín. Hosté si připsali překvapivě první tři body v soutěži, no a domácí si musí vzít z tohoto smolného utkání ponaučení pro příště.

Šebkovice:

Kuba - Kašpárek (78. T. Kotačka), A. Kotačka, Pecka, Hrůza - Přibil, Štveráček, Bulíček (25. Tržil), Roupec, Říha - Rygl