B:  25. + 73. J. Hobza, 32. M. Hobza (PK), 65. Netík, 70. Černý, 78. Tržil  -  58. Vrbka, 80. Kos

D:  60

ŽK:  0:3

Šebkovice:

Pitour - Tržil, Fejta, Holčapek (73. Roupec), Černý - Vejtasa, Zikmund, M. Hobza, Netík (80. Ryvola) - Havel, J. Hobza (78. Svoboda)

V Šebkovicích přivítala místní rezerva dosud bezbodový Předín a ten si i po tomto utkání musí na body ještě počkat. Hosté byli sice snaživí, ale domácí jim toho moc nedovolili, maximálně ojedinělé střely z dálky. Branky dávali domácí. První poločas mířili do černého "jen" dvakrát, vícero branek se diváci dočkali až po změně stran a nutno dodat, že góly to byly výstavní.

Druhý poločas se podařilo hostům snížit a začalo to vypadat, že by mohlo být nějaké drama. To se ovšem nekonalo a po třetí brance domácích bylo jasno. Šebkovičtí dostali chuť k útočné aktivitě a pohodlně navyšovali skóre až na 6:1. Poslední slovo patřilo hostům, kteří už jen opticky upravili pro ně nepříznivý výsledek na konečných 6:2