Úvod » B - tým » Zápasy

Litohoř

publikováno 13.09.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

Litohoř - Šebkovice B 1:0 (0:0)

B: 58. Pintér

S: Pitour - Holčapek, Beroun (83. Roupec Marek), Fejta, Tržil (78. Uhlíř.) - Vejtasa, Černý, Hobza, Netík - Přibil (44. Zikmund), Havel

V prvním poločase měli s větrem v zádech převahu domácí. Hosté se snažili kombinacemi dostat k ohrožení Dvořákovi branky, ale jejich akce končily před pokutovým územím zásluhou pozorné a důrazné obranné hry Litohoře. Domácí naopak po zisku míče podnikali nebezpečné protiútoky a po jednom z nich nastřelili břevno Pitourovi branky. Domácí nadále se zkoušeli prosadit a zakončovat, ale bez většího úspěchu. Druhou největší šanci na otevření skóre měli domácí chvíli před pauzou, když domácí útočník nastřelil nohy Fejty, který ovšem ještě stačil na brankové čáře míč odkopnout do zámezí.

Druhý poločas pokračoval, jak skončil první. Hosté se zkoušeli prosazovat kombinačně, ale jejich nepřesnosti a dobré dostupování od domácích hráčů znamenalo větší nebezpečí pro šebkovickou defenzivu. V 58. minutě vstřelil jediný gól zápasu Pintér, když po přihrávce z pravé strany z první mířil přesně k tyči. Zvýšit skóre mohl tentýž hráč pár minut poté, ale tentokrát přihrávku Punčocháře poslal z penalty vysoko nad. Hosté byli bezzubí a domácí si tak v klidu pohlídali jednobrankové vedení až do závěrečného hvizdu rozhodčího.