Úvod » A -tým » Zápasy

Měřín

publikováno 15.09.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

ŠEBKOVICE – MĚŘÍN 4:0

Po blamáži ve Štěpánově během minulého kola nastoupily Šebkovice ve značně poslepované sestavě, a o to víc musely zabojovat. Souboj sousedů v tabulce přinesl snahu domácích a jejich dvoubrankové poločasové vedení. Nejdříve v 16. minutě pelášil ze druhé vlny na Sysla Říha, na poslední chvíli jej obešel a uklízel do prázdné brány. Ofsajdová past nesklapla ani o několik minut později, kdy se do zakončení tlačil Večeřa a vyběhnutého Sysla prostřelil – 2:0.

V úvodu druhé půle trefil nejdříve šebkovický Hobza tyč, ale uklidnění přinesla až 57. minuta, kdy si nerozuměl Sysel s Koldou a ten jej v dobrém úmyslu zahrát malou domů ukázkově přeloboval – 3:0. Tato branka domácí uklidnila natolik, že se jejich hra z první půle vytratila a spíše se jen soustředili na uhájení slibného výsledku. Během minuty se pak zbytečně vykartovali hostující Matoušek s Jonášem a po druhých žlutých kartách museli předčasně do kabin. Konečnou podobu výsledku dal těsně před koncem svou druhou trefou Václav Říha.

Góly: 16. a 86. V. Říha, 23. Večeřa, 57. vlastní (Kolda). Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 1:3. ČK: 0:2 (78. Matoušek, 79. Jonáš). Diváci: 120. Poločas: 2:0. Šebkovice: Pitour – Hrůza (83. Holčapek), Pecka, Přibil, Dvořák – Večeřa, Roupec, Štveráček (85. Fejta), Říha – Kašpárek (82. T. Kotačka), Hobza.