Moravec

publikováno 22.09.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

MORAVEC – ŠEBKOVICE 6:1

Domácí začali hrát kombinační fotbal po zemi. Po chvíli se ale přizpůsobili nakopávané hře Šebkovic. „To se mi nelíbilo. Po našem trestňáku jsme navíc trefili prvního hráče a po brejku prohrávali,“ popsal studenou sprchu domácí kouč Luboš Tulis.

Moravec se poté snažil o vyrovnání, ale jeho akce končily na hranici šestnáctky. Ve 34. minutě se po trestném kopu dostal k míči Červinka a vyrovnal. Až na břevno Tomáše Hladíka už první pětačtyřicetiminutovka víc nepřinesla.

Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění. Po Juračkově nahrávce skóroval do protipohybu brankáře Jiří Hladík. O minutu později přijal míč z levé strany a „práskl“ ho do šibenice, 3:1. Krátký koncert Jiřího Hladíka zakončil v 56. minutě, kdy v souboji se stoperem i brankářem vyskočil nejvýše a zpečetil hattrick. Hra se následně zbytečně vyhrotila a sudí musel klidnit znesvářené strany žlutými kartami. Po hodině hry skóroval z pravé strany Juračka a stejný hráč v závěru zvýšil na 6:1. „Od stavu 4:1 se zápas, až na červenou pro Rygla, spíše jen dohrával,“ uzavřel Tulis.

Góly: 34. Červinka, 47., 48. a 56. J. Hladík, 60. a 89. Juračka – 20. L. Štveráček. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (73. J. Rygl). Diváci: 140. Poločas: 1:1. Moravec: Pokorný – F. Kudiovský, T. Hladík (77. Broža), T. Toufar, Juračka – Smolík, Červinka, J. Hladík (85. Hanák), Kovář (72. Tulis) – M. Černý, Slavíček. Šebkovice: Kuba - D. Kašpárek, M. Pecka, Dvořák (Zikmund), Z. Přibil - Večeřa, Štveráček, Roupec, M. Hobza, Říha (Holčapek), Rygl J.