KNĚŽICE

publikováno 06.10.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

KNĚŽICE – ŠEBKOVICE 2:6
Domácí sice nezačali zle, ale úvodní branka Krupici moc neznamenala. Pak totiž Mrkvica neproměnil jasnou šanci a Říha srovnal. Chvilku poté si dal šebkovický Pecka vlastní gól, ale ještě do poločasu upravil na nerozhodný stav Štveráček.

Ve druhém dějství měli v úvodu navrch Kněžičtí, ovšem do gólového efektu svou převahu nepřevedli. Zato jednoduchá hra hostů, kteří sázeli na dlouhé nákopy a rychlé brejky, byla účinná. Kašpárek dokonal obrat a Chytra přidal čtvrtou trefu, která Kněžice odrovnala. V závěru tak ještě schytali domácí další dvě rány.
Góly: 26. Krupica, 36. vlastní Pecka – 32. Říha, 41. Štveráček, 67. Kašpárek, 74. Chytra, 85. Durda, 90. Roupec. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (80. Pecka). Diváci: 90. Poločas: 2:2. Šebkovice: Kuba – Pecka, Kašpárek (89. Svoboda), Dvořák, Přibil – Říha, Chytra (82. Durda), Večeřa, Štveráček, Roupec – Hobza (77. Eberl).