publikováno 01.11.2015

Šebkovice B - Podhorácko 3:1 (2:1)

B: 19. Zikmund, 31. Říha L., 85. Rygl Jiří - 22. Lojda J.

Sestava: Pitour - Pecka L., Fejta, Havel - Roupec M. (63. Ryvola), Svoboda R., Tržil, Eberl (80. Kotačka T.), Zikmund (82. Uhlíř J.) - Říha L. (72. Hobza M.), Svoboda J. (46. Rygl J.)

V úvodu utkání si více šancí připravili domácí, ale jejich zakončení postrádalo přesnost. Do vedení se šebkovická rezerva dostala v 19. minutě když po dlouhém autu Pecky se odražený míč dostal k Zikmundovi a ten z dvaceti metrů překvapil Hybnera. Vyrovnat se hostům podařilo za tři minuty když si na roh naběhl Jiří Lojda a hlavou nekompromisně zakončil. Poté se hra vyrovnala ale bez větších šancí. Vítěznou branku vstřelil v 31. minutě Říha, když z dlouhého výkopu Pitoura postupoval sám na bránu a s přehledem si poradil. Vyrovnat hostí mohli chvíli nato, ale mířili pouze do tyče. Pěknou individuální akci na konci poločasu provedl Martin Lojda, když se uvolnil na brankové čáře, ale jeho střela byla ztečována na roh. na následný roh si jako přes kopírák naběhl Jiří Lojda, tentokrát ale ovšem mířil nad bránu.

Druhá půle byla přehlídkou neproměněných šancí domácích. Dvakrát pomohla hostům tyč, po odražených balónech ze standartních situací zaskočili za již překonaného brankáře několikrát hostující obránci nebo skvělími zákroky držel nadějný výsledek hostující brankář. Uklidnění do domácích řad přišlo v 85. minutě, když po autu Pecky přistrčil míč ryglovi Uhlíř a ten zamířil přesně na vzdálenější tyč. Upravil tak na konečných 3:1.