Úvod » A -tým » Zápasy

Radešínská Svratka

publikováno 02.11.2015 (aktualizováno 10.11.2015)

ŠEBKOVICE – RAD. SVRATKA 9:1

Skóre otevřel už ve 3. minutě domácí Štveráček. Jenže pak převzala iniciativu Radešínská Svratka a vypracovala si tři tutovky, které kdyby proměnila, zápas by vypadal jinak. Hostitelský tým v tuto chvíli podržel brankář Kuba. Potom Šebkovicím vyšel další kombinační útok, na jehož konci stál Večeřa a nastartoval tak brankostroj. O chvíli později si dal nešťastně hostující Novák vlastní gól po rohu. Na poločasových 4:0 pak zvyšoval Rygl.

Nováček soutěže sice zbraně neskládal, ale v úvodu druhé půle poslal po dalším rohu dalekonosnou střelou míč do sítě Roupec, 5:0. Domácí povzbuzeni rozhodnutým výsledkem podnikali jeden útočný manévr za druhým a na rozdíl od minulého týdne jim tam padlo vše, na co sáhli. Až po brankách Chytry a Dvořáka pronikli před Kubu i hosté a o čestný úspěch se postaral střelou na zadní tyč Pekárek. Debakl Svratky dokonali Hrůza a podruhé skórující Rygl, oba zužitkovali výhody trestných kopů.

Góly: 3. Štveráček, 21. Večeřa, 26. Novák (vlastní), 37. a 86. Rygl, 46. Roupec, 65. Chytra, 70. Dvořák, 78. Hrůza – 75. Pekárek. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 4:0.Šebkovice: Kuba - Večeřa, Pecka, Dvořák (Eberl), Hrůza - Chytra, Štveráček, Roupec (Kotačka T.) , Hobza (Kotačka A.), Říha, Rygl J. , Rad. Svratka: Skryja – Hudeček, Novák, M. Šacl, Havránek (46. V. Šacl) – Chrást (62. Dvořák), Jinek, Mužátko, Dostál – Pekárek, Plhal (76. Novotný).