Rapotice

publikováno 10.11.2015 (aktualizováno 24.11.2015)

ŠEBKOVICE – RAPOTICE 6:3
I v posledním utkání kalendářního roku se v Šebkovicích zrodil divoký výsledek. Úvodní desetiminutovka patřila hostům, pak se ale hra postupně vyrovnávala.

Domácí se začali nebezpečně tlačit do šestnáctky, s čím si rapotická obrana poradila pokaždé za cenu faulů a po dvou proměněných penaltách v rozmezí pěti minut vedly Šebkovice po půlhodině 2:0.

Pak následovala etapa, kdy hráli prim hostitelé a najednou to bylo 5:0. Jenže ještě do přestávky hosté snížili, ve druhém poločase přidali další dvě branky a bylo zaděláno na drama.

Hostitelé se uspokojili vysokým vedením a přestali hrát. Konečná podoba výsledku a poslední trefa padla až v závěru. Šebkovice se mohou radovat nejen z výhry, ale i tak trochu nečekaně z prvního místa tabulky, kde přezimují.
Góly: 27. Pecka (PK), 32. Chytra (PK), 34. M. Hobza, 37., 40., 87. Rygl - 44. Klusák, 58. P. Matoušek, 75. Milan Laš. R: Podoba. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 5:1. Šebkovice: Kuba – Pecka, Hrůza, Večeřa (89. Holčapek), Z. Přibil – Chytra, Roupec, V. Říha, M. Hobza (63. A. Kotačka), Dvořák – Rygl (87. J. Hobza). Rapotice: A. Sobotka – Němec, Švarc, Klusák (46. Stehlík), Pavlíček, P. Matoušek, Milan Laš, Jašek, Miko, Tesař (81. Zezula), Slabý.