Radostín

publikováno 12.04.2016

RADOSTÍN – ŠEBKOVICE 0:4

Na toto utkání nebudou domácí vzpomínat v dobrém. Začátek utkání byl v jejich režii a Šebkovice k ničemu nepustili. Jenomže gólově udeřili právě hosté. Po centru do vápna se prosadil nikým nehlídaný Rygl. Na tým Radostna dopadla o deset minut později ještě větší deka, když při centru za obranu zranil stoper Berka a tak mohl Chytra vystřelit Šebkovicím dvoubrankové vedení. V poločase již bylo vedení Šebkovi tříbrankové, když se podruhé prosadil Rygl.

Ve druhém poločase se fotbalisté Radostna zlepšili, nicméně k brankám to nevevedlo. V závěru dal čtvrtou branku do domácí sítě Chytra. „Dvacet minut jsme soupeře k ničemu nepustili a byli jsme lepší, bohužel soupeř dal z první šance vedoucí branku. Připomnělo mi to zápas s Křovím, skoro jako přes kopírák. Jsme v situaci, kdy nám to tam nepadá,“ řekl o utkání trenér Vladimír Šíma.

Góly: 22. a 36. Rygl, 31. a 78. Chytra. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:3.

Šebkovice: Kuba - Kašpárek, Pecka M., Dvořák, Přibil - Říha, Večeřa, Chytra, Roupec, Štveráček - Rygl J. (Kotačka T., Durda, Holčapek).