Štěpánov

publikováno 19.04.2016 (aktualizováno 26.04.2016)

ŠEBKOVICE – ŠTĚPÁNOV 5:0
Domácí měli po podzimu soupeři co oplácet, Šebkovice utrpěly ve Štěpánově debakl 2:6. Po většinu utkání to však na odplatu nevypadalo. Hrál se vyrovnaný fotbal a náznaky šancí se střídaly na obou stranách. Až chvíli před pauzou slavila úspěch rychlá kombinace hostitelů, na jejímž konci byl po Chytrově gólové přihrávce Rygl - 1:0.

Jednoznačné vítězství Šebkovic se zrodilo až v průběhu druhého dějství. Po nastřelené tyči Kubovy svatyně se podařila Šebkovicím nevídaná věc, když během tří minut vsítily hned tři branky a rázem bylo rozhodnuto. Ryglův hattrick doplnili ještě skórující Chytra se střídajícím Durdou.
Góly: 41., 73. a 76. J. Rygl, 74. Chytra, 84. Durda. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Šebkovice: Kuba – Pecka, Kašpárek (79. T. Kotačka), V. Říha (64. Roupec), Chytra, Večeřa, Štveráček, A. Kotačka, J. Rygl (77. Durda), Dvořák, M. Hobza.