Úvod » A -tým » Zápasy

Měřín

publikováno 26.04.2016

MĚŘÍN – ŠEBKOVICE 2:0
Domácí si vyšlápli na lídra tabulky. Do základu přitom hrající kouč Kružík poslal dva dorostence. „Chtěli jsme, aby se silný dorazový ročník, na který chceme v příští sezoně sázet, zapojil. Na nejproduktivnější tým soutěže jsme se připravili tak, že jsme mu to chtěli běhavým stylem znepříjemnit," poodhalil Kružík.

Jeho plán vyšel do puntíku. Ve 20. minutě si postavil míč dorostenec Vít Procházka, který svůj debut v základní sestavě přetavil v povedenou střelu ze standardky, 1:0. „Dali jsme mu šanci, aby naši ofenzivu režíroval, standardky trénuje, tohle byla odměna," těšilo Kružíka.

Důležitý moment přišel ve 43. minutě, kdy hostující Štveráček napadl měřínského obránce a za svůj zkrat uviděl červenou kartu.
Šebkovice měly i v deseti dvě vyložené šance, ale proti byl brankář Sysel. V 63. minutě pojistil výhru Láznička, kterého po ubráněné standardce vysunul kolmicí do sóla Vít Procházka. „Z mé strany panuje spokojenost, za výkon bych vyzdvihl dorostence Koženého, Crkala a Víťu Procházku," uzavřel Kružík.
Góly: 20. V. Procházka, 63. Láznička. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (43. Štveráček). Diváci: 138. Poločas: 1:0. Měřín: Sysel – Doležal, Kružík, Jonáš – M. Hladík, V. Procházka (73. Sýkora), Láznička (85. Hrůza), Kožený (53. Crkal), J. Procházka - Robotka, Körber. Šebkovice: Kuba – Pecka, Kašpárek (70. Přibil), Dvořák, Říha – Chytra, Večeřa, Štveráček, Roupec, Hobza – Rygl.