Moravec

publikováno 03.05.2016

ŠEBKOVICE – MORAVEC 5:1

Hosté přicestovali ke šlágru kola oslabení. Moravec do přímého souboje o první místo nastoupil bez náhradníků a do brány musel zaskočit Roman Toufar. Domácím se navíc vydařila první půle, ve které pěti góly rozhodli. Už ve třetí minutě otevřel skóre Rygl. Nedorozumění v zadních řadách Moravce produktivním Šebkovicím pomohlo k brankám Večeři a Hobzy v rozmezí dvou minut. Závěr poločasu patřil šebkovickému kanonýrovi Ryglovi, který zkompletoval hattrick.

Po změně stran hostitelé ubrali, šestá branka jim nebyla uznána a zápas se spíše dohrával. V 63. minutě neudržel jazyk na uzdě Tomáš Toufar a po druhé žluté dohrávali hosté o deseti.

Moravec zaznamenal čestný úspěch po brejku, který zakončil J. Hladík a čtyři minuty před koncem připravil Pitoura o čisté konto. Šebkovice si tak upevnily vedení v tabulce.

Góly: 3., 38. a 45. Rygl, 23. Večeřa, 25. Hobza – 86. J. Hladík. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (63. T. Toufar). Diváci: 100. Poločas: 5:0. Šebkovice: Pitour - Kašpárek (Roupec J.), Pecka, Dvořák, Přibil (Holčapek) - Chytra, Večeřa, Roupec, Hobza, Říha - Rygl (Durda).   Moravec: R. Toufar – F. Kudiovský, Hanák, Toufar, Smolík, P. Kudiovský, Červinka, J. Hladík, Kovář, Černý, Tulis.