Originál kolekce na Zoot.cz

Bystřice "B"

publikováno 09.05.2016

BYSTŘICE B - ŠEBKOVICE 1:2

Bystřice nechala v úvodu Šebkovice kombinovat a po špatné rozehrávce Radka Horáka ji za to potrestal Chytra. Poté se hra a následně i skóre vyrovnalo. Po ose Marek Svoboda, Zdeněk Sklenář zužitkoval parádní pas Čech. Zbytek půle se dohrál bez šancí. V té druhé měli domácí více ze hry, byli častěji na balonu, Šebkovice hrozily z brejků. Po jednom z nich fauloval ve vápně Špatka a Rygl z pokutového kopu vrátil vedení na šebkovickou stranu. Bystřice se nevzdala a začala svého soupeře svírat. V 80. minutě vyvrcholil tlak domácích faulem na Königa, penaltu však Čechovi brankář Kořínek lapil. „Viděl bych to na remízový zápas. V závěru už jsme z tlaku nic nevytěžili, je to škoda," mrzelo bystřického kouče Jiřího Dejnožku.

Góly: 27. Čech -  9. M. Chytra, 59. Rygl (PK). Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Šebkovice: Kořínek M. - Večeřa, Kotačka A., Dvořák, Hrůza - Chytra, Roupec Z., Roupec J., Hobza, Říha (87.Kotačka T.) - Rygl J.(89.Bulíček)  Bystřice B: Mrňous R. Horák (73. Prüger), Korbička, Špatka, Marek Svoboda Z. Sklenář, Urbánek, König, O. Hájek Zítka (46. M. Horák), Čech.