Úvod » A -tým » Zápasy

Stonařov

publikováno 07.06.2016

ŠEBKOVICE – STONAŘOV 3:2
Domácí hrající o postup začali aktivně, měli několik slibných šancí, ale branku se jim dlouho nepodařilo vstřelit. To hosté, kteří jistojistě sestupují do okresu, zužitkovali ojedinělé přečíslení a šli do vedení. Šebkovicím ale vyšel vstup do druhé půle a hned zkraje vyrovnal střídající P. Kotačka.

V 65. minutě si vzal Stonařov po brejku vedení zpět. Domácím spadl kámen ze srdce v 78. minutě, kdy srovnal po rohu P. Kotačka. Když utkání spělo k remíze, byl ve vápně hostí faulován Říha a z nařízené penalty rozhodl Pecka. Jeho trefa neznamenala jen vítězství a postup do I. A třídy, ale i celkové prvenství ve skupině.
Góly: 49. a 78. P. Kotačka, 87. Pecka (PK) – 39. M. Příhoda, 65. Nikrmajer. Rozohdčí: Stratený. ŽK: 2:5. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba – Pecka, Říha, Chytra, Večeřa (82. A. Kotačka), J. Roupec, Z. Roupec, M. Rygl, J. Rygl, Dvořák, Hobza (46. P. Kotačka).