ŽĎÁR "B"

publikováno 15.08.2016

ŠEBKOVICE – ZĎÁR B 5:1

Staronový účastník soutěže si vstup do prvního domácího utkání ani nemohl přát. Šebkovice udeřily hned z první akce, na jejímž konci stál dorážející Říha. Než se hosté stačili vzpamatovat a rozkoukat, prohrávali za dalších sedm minut už o tři branky. Nejdříve načal střelecké představení Jiří Rygl, když si zaběhl za obranu a prostřelil z boku Hajného. Dvě minutky na to si postavil míč k trestnému kopu zpoza šestnáctky Chytra a Hajný se za ním jen podíval. Pak tempo hry opadlo, ale po půlhodině přidali domácí ještě čtvrtý gól. To Martin Rygl vybojoval na vlastní půlce míč, vyslal na zteč Jiřího Rygla a ten únik zakončil přesně.

Druhý poločas už si Šebkovice hlídaly náskok. Žďár se takřka k ničemu nedostal, a tak ještě jednou zaúřadovali domácí, když po přesném pasu Chytry završil hattrick kanonýr Jiří Rygl. Když už se všichni chystali pomalu k odchodu, pokazil v samotném závěru Kubovi čisté konto Lukáš Dvořák. Na radosti ze zisku prvních tří bodů v I. A třídě to ovšem domácím neubralo.

Góly: 1. Říha, 6., 28. a 69. J. Rygl, 8. Chytra – 90. L. Dvořák. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 4:0.Šebkovice: Kuba - Večeřa (Kotačka T.), Busta, Dvořák, Kašpárek - Chytra, Rygl M.(Roupec Z.), Štveráček, Hobza, Říha - Rygl J.(Fejta)  Žďár B: Hajný – Havlík, Frieb, Machatka, Jun, Franěk (65. Gančev), L. Dvořák, J. Dvořák (46. Malicki), Růžička, L. Filippi, M. Filippi.