TŘEŠŤ

publikováno 22.08.2016

TŘEŠŤ – ŠEBKOVICE 0:2

Vývoj utkání hodně ovlivnila rychlá branka hostů. Ti se pak zaměřili na obranu a hrozili z brejků. Domácí se postupem času probrali z šoku, a do poločasové přestávky mohli minimálně vyrovnat. „Šanci tam měl Herkner, měli jsme tam i několik dorážek, bohužel nám chyběl důraz," povzdechl si domácí kouč Jiří Gregor.

Po změně stran Třešť ještě zvýšila své úsilí, nadále se však potýkali s přesností v zakončení. „Chyběl nám i větší důraz a zarputilost v osobních soubojích," vypozoroval Gregor.

Šebkovice několikrát podržel Kuba, a dvacet minut před koncem udeřily podruhé. Po rohovém kopu domácí nedokázali dopravit míč do bezpečí a inkasovali podruhé. „Hosté nebyli lepší než my, spíš šťastnější. Pro nás to bylo takové nešťastné utkání," glosoval konečný výsledek trenér Gregor.

Góly: 10. J. Rygl, 70. Hobza. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba – J. Roupec, Busta, Říha, Chytra, Večeřa, Štveráček, M. Rygl (88. Uhlíř), J. Rygl (84. Kotačka), Dvořák (67. Z. Roupec), Hobza.