HFK Třebíč "B"

publikováno 30.08.2016

ŠEBKOVICE – TŘEBÍČ B 1:1
Hosté měli v prvním poločase optickou převahu, ale nováček hrál i v poslepované sestavě zodpovědně a bojovným výkonem favoritovi vzdoroval. Vyložené šance se nijak zvlášť nerodily. Šebkovicím vyšla těsně před pauzou kombinace na jeden dotyk a na jejím konci stál přesně střílející Rygl – 1:0.

Třebíčští mladíci mohli srovnat zkraje druhé půle, ale trestný kop zpoza šestnáctky skončil nad. Nadále se hrál rychlý fotbal. Nejdříve mohli zvýšit domácí, ale v 67. minutě udeřilo na druhé straně. Jeden z kontrů HFK přetavil ve vyrovnání Šibůrek. A když deset minut před koncem nastřelil z trestného kopu šebkovický Štveráček břevno a hostující hráč sám takřka před prázdnou brankou přestřelil, rozešla se obě mužstva před početnou návštěvou smírně.
Góly: 45. Rygl – 67. Šibůrek. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 2:3. Diváci: 180. Poločas: 1:0. Šebkovice: Kuba – J. Roupec, Busta, Říha, Večeřa, Kašpárek, Štveráček, Z. Roupec (47. T. Kotačka), Rygl, A. Kotačka (76. Černý), Hobza. Třebíč B: Ujčík – Mašek, Pecka, Novák (83. Suchna), Lorenc, Holý (70. J. Uličný), Oberreiter, Doležal, Bence, Šibůrek, Kovář (61. O. Uličný).