Originál kolekce na Zoot.cz

Herálec

publikováno 12.09.2016 (aktualizováno 23.11.2016)

ŠEBKOVICE – HERÁLEC 1:2

Hosté se od začátku prezentovali důraznou hrou a už v 10. minutě si vykoledovali faul ve vápně. Herálec poslal do vedení z nařízené penalty Boháč. Po úvodním náporu se hra vyrovnala a ke slovu se dostali i domácí. Ve 23. minutě protlačil míč před branku Jiří Rygl a Hobza neměl se zakončením problém.

Druhý poločas se marně obě mužstva snažila strhnout vedení na svou stranu. Když už to vypadalo remízu, opět zafungovalo známé pořekadlo nedáš – dostaneš. Nejdříve neproměnily gólovku Šebkovice, hned do rychlého brejku pelášili herálečtí a Uchytil v závěru hektického utkání prostřelil Kubu. Hostitelé už odpověď nenašli a museli tak skousnout první domácí porážku.

Góly: 23. Hobza – 10. Boháč (PK), 86. Uchytil. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 6:1. Diváci: 130. Poločas: 1:1. Šebkovice: Kuba - Večeřa (Kotačka A.), Busta, Dvořák, Roupec - Chytra, Štveráček, Hobza, Rygl M., Říha - Rygl J. Herálec: Bednář – Veselský, Škorpík, Slováček, Boháč (78. Čejka), Hamák, Okurka, Bureš, Černý, Kovář (90. Myška), Uchytil.