Úvod » A -tým » Zápasy

Vrchovina B

publikováno 19.09.2016

VRCHOVINA B – ŠEBKOVICE 2:1

Ve vyrovnaném utkání měly hostující Šebkovice v první půli více gólových šancí, ale gólman Šmída na čáře čaroval. Vrchovina šla do vedení v 31. minutě, kdy centr zprava Polnický doslova dotlačil do sítě. Hosté vyrovnali těsně před pauzou z rychlého brejku, kdy přízemní centr zakončil Rygl. Ve druhé půli domácí přidali, Čírtek a Němeček své šance ještě neproměnili, ale střídající Krejčí nepovedeným centrem zaskočil Kubu. „Konečně jsme to protrhli a bodovali naplno,“ zhluboka si po utkání vydechl trenér Vrchoviny Karel Havlík.

Góly: 31. Polnický, 80. Krejčí – 44. M. Rygl. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 4:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Vrchovina B: Šmída – Havelka, Fagula, Ondra – Dacer, Čírtek (90. Poul), P. Sodomka, Josífek (50. Němeček), Blažíček – Polnický, Smolík (75. Krejčí). Šebkovice: Kuba - Večeřa, Konvalinka, Dvořák, Fejta - Chytra, Štveráček, Rygl M., Hobza (84.Holčapek), Říha - Rygl J.