Úvod » A -tým » Zápasy

Vladislav

publikováno 27.09.2016

ŠEBKOVICE – VLADISLAV 2:4
Šebkovice nebodovaly už ve čtvrtém utkání v řadě a dál se propadají tabulkou. Samotný zápas přinesl otevřený fotbal, hra se přelévala z jedné strany na druhou, i to přispělo k tomu, že bylo k vidění hned pět pokutových kopů. Chleba se nejspíš lámal v momentě, když domácí nedokázali svou třetí penaltu v závěru poločasu proměnit.

Hosté byli lepší na míči, důraznější a na rozdíl od soupeře i produktivnější. Zápas vyšel skvěle vladislavskému brankáři Otrubovi, který svými zákroky vychytal minimálně tři tutovky. Jeho tým pak vstřelil dva góly ze hry a tím v podstatě i rozhodl.
Góly: 2. Busta (PK), 26. J. Rygl (PK) – 13. , 17., 48. Linhart (první a třetí z PK), 72. Petz. Rozhodčí: Petr. ŽK: 3:3 Diváci: 120. Poločas: 2:2. Šebkovice: Kuba – Konvalinka, Busta, Říha (46. P. Kotačka), Chytra, Večeřa, Fejta, Netík (63. T. Kotačka), J. Rygl, Dvořák, Hobza (81. Pecka). Vladislav: Otruba ml. – L. Venhoda, Hrůza, Chalupa, Petz, Orálek (90. Otruba st.), Krátký, Prokop, Linhart (87. Ciprys), Pavlík (93. Hrůza), Vyletěl.