Úvod » A -tým » Zápasy

Budišov

publikováno 05.10.2016

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – ŠEBKOVICE 1:0
Duel začali lépe domácí, kteří měli v úvodních patnácti minutách více ze hry. Jenže převaha vyvrcholila pouze šancí Pažourka, který trefil tyč. „Potom jsme nepochopitelně přestali hrát," kroutil hlavou budišovský trenér Libor Švec. Jeho svěřence vysvobodila až v 82. minutě penalta, kterou sice Votoupal neproměnil, ale rozhodčí jí nechal opakovat a exekutor napodruhé uspěl. „Brankář předčasně vyběhl," vysvětluje Švec, kterého těšil jen zisk tří bodů.
Gól: 82. Votoupal (PK). Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:5. ČK: 1:1 (67. M. Sedláček – J. Rygl). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Budišov-Nárameč: Trnka – Molnár, Hrádek, Chalupa, Obůrka, Pažourek, M. Sedláček, Votoupal, T. Nováček, K. Nováček (86. J. Sedláček), Kozuň (61. Dvořák). Šebkovice: Kuba – Fejta, Busta, Říha, Chytra, Večeřa, M. Rygl, P. Kotačka (83. Zikmund), J. Rygl, Dvořák, M. Hobza (89. Holčapek).