Kouty

publikováno 11.10.2016

ŠEBKOVICE – KOUTY 1:2
Staronový účastník I. A třídy sehrál s lídrem vyrovnanou partii. Výkonu domácích chyběla v prvním poločase jen gólová tečka. Favorizované Kouty se nedokázaly dostat do vážnější šance. Jenže hned v úvodu druhé půle se štěstím otevřel skóre Neumann a viditelně tak sebral domácím elán. Než se opět dostaly Šebkovice do tempa, využil brejk přesnou střelou Cejpek – 0:2. Hostitelé neskládali zbraně a závěr utkání patřil jim. Nejdříve trefil Štveráček tyč, ale osm minut před koncem už mířil přesně. V samotném závěru měl Chytra možnost trestného kopu zpoza šestnáctky, ale Stýblovu branku minul.
Góly: 82. Štveráček – 49. Neumann, 72. Cejpek. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Šebkovice: Kuba – Fejta, Busta, Říha, Chytra, Večeřa, Štveráček, M. Rygl, P. Kotačka, Dvořák, M. Hobza (72. Roupec). Kouty: Stýblo – Doležal (46. Navrkal), Hrůza (65. Růžička), Roušar, Nestrojil – Navrátil, Cejpek, Coufal, Havelka – Tenkl, Neumann.