Telč

publikováno 08.11.2016 (aktualizováno 10.11.2016)

ŠEBKOVICE – TELČ 4:0
Hrstka zmrzlých skalních fanoušků sledovala v předehrávce souboj sousedů v tabulce a hra odpovídala těžkému terénu. Obě mužstva se snažila o kombinační hru, šance byly na obou stranách, ale zejména v prvním poločase chyběla přesnost. Vše podstatné se událo až po změně stran. Chvíli po pauze otevřel skóre Chytra. Šebkovice branka povzbudila a začaly mít více ze hry.

V 67. minutě byl za ostrý zákrok vyloučen Nosek, ale na hře Telče to z počátku nebylo znát. Přesto po pěti minutách zvyšoval Pavel Kotačka. Závěr hosté nezvládli, když se nechal zbytečně vyloučit David Všohájek. Ovšem i tak mohla Telč utkání zdramatizovat, protože v 80. minutě kopala penaltu, ale tu Kuba vychytal. Dvojnásobnou výhodu pak Šebkovice využily ještě dvakrát a vyhrály potřetí v řadě.
Góly: 50. Chytra, 72. P. Kotačka, 85. M. Rygl, 89. T. Kotačka. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 6:3. ČK: 0:2 (67. Nosek, 78. D. Všohájek). Diváci: 47. Poločas: 0:0. Šebkovice: Kuba – Fejta (81. Holčapek), Busta (80. Konvalinka), Kašpárek (67. T. Kotačka), Chytra, Večeřa, M. Rygl, Roupec, P. Kotačka, Dvořák, Hobza.