TŘEŠŤ

publikováno 10.04.2017

ŠEBKOVICE – TŘEŠŤ 1:0

Utkání rozhodla nakonec jediná branka. Už ve druhé minutě se Říha zastřeloval, ale ze slibné pozice dobře netrefil. O dvacet minut později už měl při zakončení štěstí, když před šestnáctkou převzal míč a po zasekávačce vystřelil do protipohybu brankáře Kousala. Hosté mohli vzápětí vyrovnat, ale Klubal konečky prstů vytěsnil prudkou střelu na břevno. Hrál se oboustranně přímočarý a rychlý fotbal. Avšak několik vyložených šancí spálily především Šebkovice. Třešť se snažila o vyrovnání až do úplného konce, ale domácí svatyně odolala.

Gól: 24. Říha. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Šebkovice: Klubal – Roupec, Busta, Dvořák, Pecka – P. Kotačka (80. T. Kotačka), Štveráček, Hobza, M. Rygl, Říha – J. Rygl (60. Durda).