Úvod » A -tým » Zápasy

HROTOVICE

publikováno 26.04.2017

ŠEBKOVICE – HROTOVICE 0:2

Opět se ukázalo, že Šebkovice na Hrotovice prostě neumí. A když nepromění několik tutovek, prolomit to nemohou. Hosté po třech takových příležitostech trestali a od 25. minuty zásluhou Furiše vedli. Domácí soupeře celý druhý poločas tlačili, ale šance do gólového konce nedotáhli. A nepomohlo jim ani vyloučení hrotovického Saláka. Za gólmanem Slatinským dvakrát zvonilo břevno, nebo na poslední chvíli hostující gólman situaci zachránil. Ještě, než Salák svůj tým oslabil, podcenil Kuba trestný kop Blatného, který už chvíli po přestávce upravil na konečných 0:2.

Góly: 25. Furiš, 51. Blatný. Rozhodčí: Kučerík. ŽK: 2:8. ČK: 0:1 (54. Salák). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba – Konvalinka, Busta, Říha, Chytra, M. Rygl, Štveráček (81. T. Kotačka), Roupec, P. Kotačka, Dvořák, Hobza. Hrotovice: Slatinský – Z. Holoubek, Pekárek, Blatný, Furiš (67. Furiš), Salák, Pokorný, T. Holoubek, M. Holoubek, Florián, Škoda.